0534 504 49 83 - Hurdacı Kızılay, Kızılay Hurda, Hurda Alanlar Kızılay

Hurdacı Kızılay

Hurdacı Kızılay

SARAY

Hurda & Spot İkinci El Eşya


Kızılay Hurdacı Merhaba Saray Hurdacı sizlere Ankara İlimizin Kızılay ilçesinde ve her bölgesinde hizmet vermektedir. Geri dönüşüm ürünleri konusunda sektörünün en rekabetçi fiyatları ile faaliyetlerini sürdüren firmamız Kızılay Hurdacı olarak bir günde bir kamyon hurda toplama rekorunu da elinde bulundurmaktadır.

Metalden, bakıra, hurda eşyadan, kitaba kadar her türlü hurdayı Mamak Hurdacı ya teslim edebilirsiniz. Kızılay Hurdacı da size bu konuda seve seve yardımcı olacaktır.

Yenimahalle Hurdacı Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemlidir. Türkiye her yıl 20 Milyar dolar geri dönüşümden kar etmektedir. Rakam fazla görünse bile maalesef Avrupa ülkelerinin geri dönüşümden ettiği kara göre oldukça düşüktür. Kızılay Hurdacı Son yıllarda ülkemizde bu şuur gelişmiş olsa da hiçbir zaman istenilen seviyeye ulaşamamıştır.

Pursaklar Hurdacı bölgede aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bir telefonunuz ile elinizde ki hurda malın pahası biçilir. Uygun görürseniz servis ekibimiz derhal adresinize ulaşarak hurdanızın ücretini tarafınıza ödeyip araçlarına yüklerler.

Sincan Hurdacı Sincan ve yenikent bölgesinin hurda malzemelerini almaktadır. Yer yer cadde cadde dolaşıp hurda toplayan firmamız sizlerden gelen her talebede anında karşılık verir.

Kızılay Hurdacı ilçemizde yıllar önce kurulmuştur. Diğer ilçelere nazaran çalışmalarına en önce başlayan şubemiz bugün Kızılay’da tek seferde en çok hurda taşıyan firma konumundadır. Kızılay Hurdacı ile birlikte kurdukları ağ ile birlikte amansız takiplerini sürdürüyorlar. Geri dönüşüm tesisimizde işlenen hurdalar tekrar insan kullanımına kazandırılıyor. Bu sayede tek başımıza ülkemizin ekonomisini katkıda bulunuyoruz.

Kızılay Hurdacı en geniş sınırlarda işini yapan profesyonel ekibimizi oluşturur. Kırmızı çizgilerimizde Kızılay Hurdacı gibi irili ufaklı ajanslarımız da vardır. Bu ajanslarımıza Kızılay Hurdacı da dahildir. Ümitköy Hurdacı için genel merkezimizi arayabilirsiniz. Kızılay Hurdacı da yine aynı keza merkez tarafından talep edilebilir.

Kızılay Hurda, Kızılay Hurda Alımı, Kızılay Hurda Fiyatları, Kızılay Hurdacı, Hurdacı Kızılay, Kızılayde Hurdacı, Beyaz Eşya Hurdası Kızılay

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.