0534 504 49 83 - Hurdacı Kolej, Kolej Hurda, Hurda Alanlar Kolej

Hurdacı Kolej

Hurdacı Kolej

SARAY

Hurda & Spot İkinci El Eşya


Kolej Hurdacı Merhaba Saray Hurdacı sizlere Ankara İlimizin Kolej ilçesinde ve her bölgesinde hizmet vermektedir. Geri dönüşüm ürünleri konusunda sektörünün en rekabetçi fiyatları ile faaliyetlerini sürdüren firmamız Kolej Hurdacı olarak bir günde bir kamyon hurda toplama rekorunu da elinde bulundurmaktadır.

Metalden, bakıra, hurda eşyadan, kitaba kadar her türlü hurdayı Mamak Hurdacı ya teslim edebilirsiniz. Kolej Hurdacı da size bu konuda seve seve yardımcı olacaktır.

Yenimahalle Hurdacı Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemlidir. Türkiye her yıl 20 Milyar dolar geri dönüşümden kar etmektedir. Rakam fazla görünse bile maalesef Avrupa ülkelerinin geri dönüşümden ettiği kara göre oldukça düşüktür. Kolej Hurdacı Son yıllarda ülkemizde bu şuur gelişmiş olsa da hiçbir zaman istenilen seviyeye ulaşamamıştır.

Pursaklar Hurdacı bölgede aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bir telefonunuz ile elinizde ki hurda malın pahası biçilir. Uygun görürseniz servis ekibimiz derhal adresinize ulaşarak hurdanızın ücretini tarafınıza ödeyip araçlarına yüklerler.

Sincan Hurdacı Sincan ve yenikent bölgesinin hurda malzemelerini almaktadır. Yer yer cadde cadde dolaşıp hurda toplayan firmamız sizlerden gelen her talebede anında karşılık verir.

Kolej Hurdacı ilçemizde yıllar önce kurulmuştur. Diğer ilçelere nazaran çalışmalarına en önce başlayan şubemiz bugün Kolej’da tek seferde en çok hurda taşıyan firma konumundadır. Kolej Hurdacı ile birlikte kurdukları ağ ile birlikte amansız takiplerini sürdürüyorlar. Geri dönüşüm tesisimizde işlenen hurdalar tekrar insan kullanımına kazandırılıyor. Bu sayede tek başımıza ülkemizin ekonomisini katkıda bulunuyoruz.

Kolej Hurdacı en geniş sınırlarda işini yapan profesyonel ekibimizi oluşturur. Kırmızı çizgilerimizde Kolej Hurdacı gibi irili ufaklı ajanslarımız da vardır. Bu ajanslarımıza Kolej Hurdacı da dahildir. Ümitköy Hurdacı için genel merkezimizi arayabilirsiniz. Kolej Hurdacı da yine aynı keza merkez tarafından talep edilebilir.

Kolej Hurda, Kolej Hurda Alımı, Kolej Hurda Fiyatları, Kolej Hurdacı, Hurdacı Kolej, Kolejde Hurdacı, Beyaz Eşya Hurdası Kolej

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.