0534 504 49 83 - Hurdacı Ulus, Ulus Hurda, Hurda Alanlar Ulus

Hurdacı Ulus

Hurdacı Ulus

SARAY

Hurda & Spot İkinci El Eşya


Ulus Hurdacı Merhaba Saray Hurdacı sizlere Ankara İlimizin Ulus ilçesinde ve her bölgesinde hizmet vermektedir. Geri dönüşüm ürünleri konusunda sektörünün en rekabetçi fiyatları ile faaliyetlerini sürdüren firmamız Ulus Hurdacı olarak bir günde bir kamyon hurda toplama rekorunu da elinde bulundurmaktadır.

Metalden, bakıra, hurda eşyadan, kitaba kadar her türlü hurdayı Ulus Hurdacı ya teslim edebilirsiniz. Ulus Hurdacı da size bu konuda seve seve yardımcı olacaktır.

Yenimahalle Hurdacı Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemlidir. Türkiye her yıl 20 Milyar dolar geri dönüşümden kar etmektedir. Rakam fazla görünse bile maalesef Avrupa ülkelerinin geri dönüşümden ettiği kara göre oldukça düşüktür. Ulus Hurdacı Son yıllarda ülkemizde bu şuur gelişmiş olsa da hiçbir zaman istenilen seviyeye ulaşamamıştır.

Ulus Hurdacı bölgede aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bir telefonunuz ile elinizde ki hurda malın pahası biçilir. Uygun görürseniz servis ekibimiz derhal adresinize ulaşarak hurdanızın ücretini tarafınıza ödeyip araçlarına yüklerler.

Ulus Hurdacı Ulus ve yenikent bölgesinin hurda malzemelerini almaktadır. Yer yer cadde cadde dolaşıp hurda toplayan firmamız sizlerden gelen her talebede anında karşılık verir.

Ulus Hurdacı ilçemizde yıllar önce kurulmuştur. Diğer ilçelere nazaran çalışmalarına en önce başlayan şubemiz bugün Ulus’da tek seferde en çok hurda taşıyan firma konumundadır. Ulus Hurdacı ile birlikte kurdukları ağ ile birlikte amansız takiplerini sürdürüyorlar. Geri dönüşüm tesisimizde işlenen hurdalar tekrar insan kullanımına kazandırılıyor. Bu sayede tek başımıza ülkemizin ekonomisini katkıda bulunuyoruz.

Ulus Hurdacı en geniş sınırlarda işini yapan profesyonel ekibimizi oluşturur. Kırmızı çizgilerimizde Ulus Hurdacı gibi irili ufaklı ajanslarımız da vardır. Bu ajanslarımıza Ulus Hurdacı da dahildir. Ümitköy Hurdacı için genel merkezimizi arayabilirsiniz. Ulus Hurdacı da yine aynı keza merkez tarafından talep edilebilir.

Ulus Hurda, Ulus Hurda Alımı, Ulus Hurda Fiyatları, Ulus Hurdacı, Hurdacı Ulus, Ulusde Hurdacı, Beyaz Eşya Hurdası Ulus

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.